Запрошуємо Вас на 25 Book Forum у Львові

БІЗНЕС-ЕКОНОМІКА: 9ZЗапрошуємо Вас долучитися до найбільшого книжкового заходу України — 25 BookForum, який відбудеться 19-23 вересня у Львові. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки.

Чекаємо на Вас 21 вересня о 12-00 на презентації нової книга «Бізнес-економіка: 9Z» за адресою: пр. Свободи, 27, 4-й поверх, Leopolis Hall.

В рамках форуму також відбудуться дві автограф-сесії від авторів книги Ольги Пестрецової — Блоцької та Генефи Швиданенко. Чекаємо на Вас 21 вересня о 14-00 та 22 вересня о 17-00 за адресою: вул. Коперника 17, Палац Мистецтв, 1 поверх, стенд №110.

У книзі яскраво, образно і легко автори діляться з читачами ідеями та кейсами з фінансового менеджменту і фінансового аналізу, побудови управлінського обліку і бюджетування на підприємствах, а також інструментами прийняття рішень щодо управління витратами.
Якщо ви віддаєте перевагу отриманню практичної інформації про реальний бізнес від професіоналів високого рівня, складної інформації в цікавих сюжетах і пам’ятних ситуаціях – тоді ця книга для вас.

Книга буде цікава і корисна як фінансовим спеціалістам підприємств, так і керівникам різних напрямів, які приймають фінансові рішення.

Про авторів

Генефа Олександрівна Швиданенко — відомий український економіст, автор чисельних наукових праць та підручників з економіки та бізнесу, завідувач кафедри економіки підприємств Київського національного економічного університету, кандидат економічних наук. Нині є членом експертної ради Державної акредитаційної комісії з економіки Міністерства освіти і науки України; керівником магістерської програми «Бізнес-економіка». Бере активну участь у реалізації міжнародних проектів. Є автором і співавтором понад 125 наукових і навчально-методичних праць, зокрема дев’яти монографій, 23 підручників і навчальних посібників із грифом МОН України. Під її науковим керівництвом захищено 31 кандидатську дисертацію.

Ольга Пестрецова-Блоцька – сертифікований бізнес-тренер, консультант, кандидат економічних наук, доцент, директор консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ». Має більше 20 років практичного досвіду проектного менеджменту, операційного, управлінського та організаційного консалтингу, автор та ведуча бізнес-тренінгів, воркшопів, майстер-класів. Щорічно проводить понад 100 бізнес-тренінгів та семінарів, здійснює консалтингові проекти для провідних підприємств України і Східної Європи.

Добавить комментарий

X