Гранти для малого та середнього бізнесів

Гранти для малого

Давно мрієте розпочати власну справу і розглядаєте кредит, як єдиний варіант розвитку вашого бізнесу? А тим часом можливості – безкоштовні – проходять повз вас. Гранти – реальна можливість вкласти гроші, які надає фонд, державна установа чи приватна особа, в реалізацію власного проекту. 

Еразмус для молодих підприємців

Це програма ЄС з міжнародного обміну, яка дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми.

Хто може брати участь:

  • Нові підприємці, які планують створити свій власний бізнес або вже розпочали діяльність протягом останніх 3-х років;
  • Досвідчені підприємці, які володіють чи управляють малим або середнім підприємством в одній із країн-учасниць Програми.

Дедлайн: постійно діюча можливість.

Програма FinancEast

9,5 млн євро отримала Україна від ЄС через Німецький банк розвитку KfW – і все для малих та середніх підприємців.

Гроші видаватимуть у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів:

  • придбання у лізинг (видача обладнання напрокат – авт.) або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів;
  • монтаж, будівництво чи реконструкція приміщень, введення в експлуатацію тощо.

Основним партнером програми буде державний Укргазбанк. Вже з 20 грудня підприємці зможуть звертатися до регіональних відділень Укргазбанку та отримувати кошти у лізинг чи кредит.

Програма підтримки жіночого підприємництва USAID

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” реалізовується компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк.“. Подаватись можуть керівниці малих і середніх підприємств, які хочуть розширити свій чинний бізнес. Усього в програмі передбачено 12 грантів по 300 000 грн кожен. Але і учасниці зі свого боку повинні будуть внести щонайменше 25% від суми гранту.

Дедлайн: 31 липня 2020 року.

Інструкція для подання заявки.

Програма USAID Ukraine

Також USAID “Конкурентоспроможна економіка України” фінансує галузі економіки, що розвиваються. Особлива увага приділяється роботі в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.

Ваші шанси отримати грант збільшується, якщо ваш бізнес:

  • працює у відносно новій галузі або в галузі, що розвивається,
  • має потенціал для швидкого зростання, успіху на експортних ринках, збільшення зайнятості населення.

Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги дорівнює двом місяцям. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Дедлайн: 29 лютого 2020 року.

Глобальний інноваційний фонд

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальною некомерційною організацією. Інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються.

GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах. GIF надає гранти, кредити і інвестиції в акціонерний капітал в межах від 30 000 до 10 000 000 фунтів.

Дедлайн: постійно діюча можливість.

Залишити відповідь

X