Книжки

Як стати лідером? Як правильно керувати персоналом? Як побудувати дійсно прибутковий бізнес?

Всі ці питання щодня ставить перед собою кожен керівник підприємства або відділу. Але тільки деякі роблять все можливе, щоб досягти бажаного успіху.Це, що ви читаєте, формує ваші погляди, переконання, звички, знання. Хороші бізнес-книги можуть дати як поштовх до розвитку свого мислення, звичок, так і практичні поради з розвитку своєї справи.

Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ці книги – дорожня карта

Нижчевказані книжки ви можете замовити в нас, заповниши дану форму


НАЙБЛИЖЧІ ТРЕНІНГИ

січень

29січ.(січ. 29)10:0030(січ. 30)10:00Менеджмент для руководителей подразделенийКонференц-зал, ул. Эспланадная, 28, 2 этаж, офис 7 Тренер: Ольга Пестрецова-Блоцкая Цена: 6780 грн

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

Айан Макдермотт, Джозеф О' Коннор. Искусство системного мышления. Необходимые знания о системах и творческом подходе к решению проблем

Опис

Про принципи і методи цілісного розуміння складних систем, про властивості, поведінка яких визначається характером зв’язків між їх компонентами і уявленнями залучених в них людей. Авторам вдалося досягти незвичайного поєднання образності і глибини завдяки опису проблемних ситуацій за допомогою причинно-наслідкових циклів – ланцюжків підсилюють і балансують зворотних зв’язків. Такий підхід дає унікальну можливість одночасно використовувати свої здібності до образного сприйняття і логічного мислення, щоб знайти неординарні творчі рішення.

Чан Ким, Рене Моборн. Стратегия голубого океана. Как найти или создать рынок, свободный от других игроков

Опис

Ми звикли думати, що конкуренція – це символ здорового бізнесу. Однак з кожним роком конкуренція стає все більш і більш напруженою, а боротьба за симпатії споживача (і його гаманець) – все більш кровопролитною. Бізнес-океан став червоного кольору, і виживати в ньому стає все важче.
Автори “Стратегії” впевнені – потрібно відійти в сторону і придумати щось зовсім нове. І тоді в спокійних водах “Блакитного океану” ваш бізнес доб’ється бажаного росту. Чан Кім і Моборн пропонують докладні інструкції по виведенню компанії зі стану конкурентного стресу і створення абсолютно нової бізнес-моделі.

Джим Коллинз. От хорошего к великому. Почему одни компании совершают прорыв, а другие нет...

Опис

Як перетворити середню (читай – гарну) компанію в велику? На це питання відповідає бестселер “Від хорошого до великого”. У ньому Джим Коллінз пише про результати свого шестирічного дослідження, в якому компанії, які вчинили прорив, порівнювалися з тими, кому це не вдалося. У всіх великих компаній виявилися схожі елементи успіху, а саме дисципліновані люди, дисципліноване мислення, дисципліновані дії і ефект маховика.
Завдяки цьому компанії добивалися феноменальних результатів, що перевершують середні результати по галузі в кілька разів.
Книга буде цікава до прочитання власникам бізнесу, директорам компаній, директорам з розвитку, консультантам і студентам, які навчаються за спеціальністю “менеджмент”.

Элияху Голдратт, Джефф Кокс. Цель. Процесс непрерывного улучшения

Опис

Людина, що зіткнувся при веденні особистого бізнесу з будь-якою проблемою і ведений нею мислити логічно, спокійно, поступально, без авантюрно-істеричних перескоків і розривів, повинен мати здатність бачити причинно-наслідкові зв’язки між діями і результатами і знати базові принципи досягнення успіхів.

Элия М. Гольдратт. Цель-2. Дело не в везении

Опис

 Про перевірених часом і численними компаніями по всьому світу теорії обмежень і методикою розумових процесів. У продовженні бестселера “Мета” д-р Голдратт наочно показує, що застосування його методик на практиці дозволяє витягнути компанію з кризи і без значних фінансових вкладень. І як завжди, форма роману відмінно передає всі тонкощі впровадження засвоєних управлінських методик. Легко, захоплююче і пізнавально – саме те, що потрібно керівнику або менеджеру, втомленому від сухої теорії.

Нассим Н. Талеб. Одураченные случайностью. О скрытой роли шанса в бизнесе и в жизни

Опис

Про велику роль шансу в нашому житті. І про те, що людям властиво приймати бажане за дійсне, випадковість за закономірність. Про те, що наш світ сповнений невизначеності і саме нею особливо цікавий.

Кьелл А. Нордстрем, Йонас Риддерстрале. Бизнес в стиле фанк Капитал пляшет под дудку таланта

Опис

 Книга «Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту » К’єлла Нордстрема і Йонаса Риддерстрале – це маніфест світу нового бізнесу. Забути все, що було раніше, – в цьому полягає майбутнє організацій та лідерів. Ми всі приречені на свободу. Ми не можемо делегувати політикам і начальникам розуміння рушійних сил завтрашнього суспільства. Фанкі-майбутнє вже тут, і тепер все залежить тільки від тебе.
«Бізнес в стилі фанк» – настільна книга для тих, хто намагається освоїти мову і рецепти Нової економіки.

Алексей Герасименко. Финансовый менеджмент - это просто: Базовый курс для руководителей и начинающих специалистов

Опис

З неї ви дізнаєтеся, які основні завдання фінансового директора; як виглядає організаційна структура фінансової функції в компанії; як оцінювати проекти вкладень в устаткування і нові технології; як оцінювати вартість компанії в цілому; як визначити оптимальну структуру капіталу компанії і багато іншого.

Эдвард Фразелли. Мировые стандарты складской логистики

Опис

Це книга про практичну складської логістики. У виданні детально висвітлюються технологічні аспекти функціонування складу і розкриваються основні принципи організації його ефективної роботи.

Чому книга гідна прочитання:

  • У книзі даються відповіді на багато питань, що стосуються технології вантажопереробки і організації зберігання.
  • Кожен розділ проілюстрований прикладом з діяльності реальних, відомих компаній, в тому числі і російських.
  • Книга вас обов’язково захопить – так доступно і в той же час високопрофесійно в ній все викладено.

Для начальників складів, ІТ-директорів, власників бізнесу, а також всіх, хто тільки починає занурюватися в світ складської логістики, в подальшому плануючи професійно працювати в цій сфері.

 

Светлана Сысоева. Управление ассортиментом в рознице. Категорийный менеджмент

Опис

Нагальні питання для роздрібного підприємства – що робити з асортиментом? Як правильно вибудувати асортиментну матрицю? Як аналізувати результати? На ці та багато інших питань дає відповідь оновлене і доповнене видання книги «Управління асортиментом в роздробі. Курс категорійного менеджменту ».

Генри Минцберг. Структура в кулаке. Создание эффективной организации

Опис

Як створити такий каркас організації, який забезпечить її довгий і успішне існування? У чому секрет ефективного розподілу службових обов’язків? Як налагодити дієву систему контролю, уникнувши при цьому зайвої бюрократизації? Про це та про багато іншого розповість вам в своєму бестселері всесвітньо визнаний класик менеджменту Генрі Мінцберг. Книга призначена для власників і керівників організацій, менеджерів всіх рівнів, консультантів і бізнес-тренерів в області управління персоналом, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Айн Рэнд. Атлант расправил плечи (комплект из 3 книг)

Опис

До влади в США приходять соціалісти і уряд бере курс на “рівні можливості”, вважаючи справедливим за рахунок талановитих і заможних зробити багатими нікчемних і безталанних. Гоніння на бізнес призводять до руйнування економіки, до того ж один за іншим при загадкових обставинах починають зникати талановиті люди і кращі підприємці. Головні герої роману сталевий король Хенк Ріарден і віце-президент залізничної компанії Дагни Таггерт марно намагаються протистояти трагічним подіям. Замість загального процвітання суспільство занурюється в апатію і хаос.

Дэн Ариели. Поведенческая экономика. Почему люди ведут себя иррационально и как заработать на этом

Опис

Про що ця книга: Ден Аріелі присвятив практично все своє життя дослідженню причин людської поведінки в різних ситуаціях. Після численних експериментів, частина яких описана в книзі, він прийшов до своєї теорії, що пояснює мотиви вчинків людей. А вчинки ці, ні багато ні мало, формують і економічну картину світу – адже ми купуємо товари і послуги, грунтуючись на своїх установках або імпульсах, які далеко не завжди піддаються звичайній логіці.
Основу безлічі економічних теорій, прогнозів і рекомендацій становила раціональність розсудливих людей. Однак виявилося, що насправді рішення наші нерідко ірраціональні – причому передбачувано ірраціональні: як переконливо доводить Арієлі, ми раз у раз діємо по одним і тим же неочевидним сценаріями.

Яна Франк. Муза и чудовище. Как организовать творческий труд

Опис

Творчим людям  важко використовувати традиційні прийоми тайм-менеджменту. Але без порядку в справах і їм не обійтися. Ця книга призначена саме для того, щоб вони могли організувати свою працю найефективнішим і до того ж не нудним чином. У книзі можна писати, малювати, вирізати і клеїти. Тут можна зберігати ідеї і потаємні думки, жартувати і гадати на розворотах в пошуках ідей. Тут можна відразу пробувати на практиці всі описані автором “рецепти”, а після прочитання книги – почати нове життя. У той час як інші художники намагаються не забувати вдома зошит для важливих записів, читачів цієї книги буде хвилювати тільки одне питання: “Як жити далі, коли всі сторінки будуть списані?”.

Ця книга в першу чергу для людей, що живуть творчістю вдома і на роботі, а також для фрілансерів багатьох професій і для тих, кому просто потрібно навести порядок в справах.

.

Уолтер Айзексон. Стив Джобс

Опис

В основу цієї біографії лягли бесіди з самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто відповідав на всі питання і чекав такої ж чесності від інших. Це розповідь про життя, повної падінь і злетів, про сильну людину і талановитого бізнесмена, який одним з перших зрозумів: щоб домогтися успіху в XXI столітті, потрібно з’єднати креативність і технології.

Harvard Business Review. Методы принятия решений

Опис

Harvard Business Review – головний діловий журнал у світі. Новий випуск серії “HBR: 10 кращих статей” присвячений методам прийняття рішень. Якщо вам необхідно оптимізувати і вдосконалити процес прийняття рішень в компанії, ця книга для вас. Із сотень статей HBR, присвячених такій важливій для керівників темі, ми вибрали найкорисніші та застосовні на практиці. Ви дізнаєтеся, як правильно зібрати і проаналізувати всю необхідну інформацію; як забезпечити максимальну відповідальність співробітників; як не потрапити в найпоширеніші психологічні пастки. І найголовніше: ви зможете підібрати відповідні особисто вам методи прийняття рішень і з їх допомогою успішно впроваджувати в життя кожен ваш проект.

Майкл Л. Джордж. Бережливое производство плюс шесть сигм в сфере услуг

Опис

Об’єднання двох перевірених і добре зарекомендували себе методик управління приносить відмінні результати. Не стало винятком і злиття японської системи бережливого виробництва і американської – шести сигм. Виниклий в результаті метод Lean Six Sigma ( “бережливе виробництво + шість сигм”) багато років дає можливість компаніям по всьому світу підвищувати операційну ефективність свого бізнесу. Однак впровадження чисто виробничих методик управління в сферу послуг представляло певні труднощі. Перед вами одна з перших книг, в яких мова йде саме про послуги.

Джим Коллинз, Джерри И. Поррас. Построенные навечно. Успех компаний, обладающих видением

Опис

Книга “Побудовані навічно” досліджує глибинні причини довгострокового успіху корпорацій. Джим Коллінз і Джеррі Поррас представляють свіжий погляд на прийоми роботи 18 видатних корпорацій, включаючи 3М, Wal Mart, Walt Disney, Boeing, Sony і Hewlett-Packard.В рамках 6-річного дослідження під егідою бізнес-школи Стенфордського університету Коллінз і Поррас вивчали видатні компанії-довгожителі в безпосередньому порівнянні з їх конкурентами, весь час при цьому ставлячи собі питання: “Що робить по-справжньому видатні компанії відмінними від інших?”. Наповнена сотнями конкретних прикладів, представлених у вигляді гармонійної моделі практичних концепцій, доступних для застосування керівниками і підприємцями всіх рангів, книга може служити блискучим керівництвом по побудові організацій, які здатні процвітати протягом усього ХХI століття і далі.

Джейсон Фрайд. Rework. Бизнес без предрассудков

Опис

Ця книга стала бестселером в Америці відразу після виходу. І не дивно – вона перевертає усталені уявлення про “правильному” веденні бізнесу, на ділі часто заважають успіху. Автори, два успішних підприємця, розповідають, як почати або вдосконалити ваш наявний бізнес, а точніше – ваші погляди на нього, з тим, щоб знайти небачену раніше ступінь свободи і отримати набагато більшу ефективність. Книга буде дуже корисна як початківцям, так і досвідченим підприємцям. Вона одночасно надихає, збиває з пантелику, виводить із зони комфорту і дає корисну практичну базу. Ви і не підозрювали, що бізнес може бути таким!

Стивен Р. Кови. Семь навыков высокоэффективных людей. Мощные инструменты развития личности

Опис

По-перше, ця книга викладає системний підхід до визначення життєвих цілей, пріоритетів людини. Ці цілі у всіх різні, але книга допомагає зрозуміти себе і чітко сформулювати життєві цілі. По-друге, книга показує, як досягати цих цілей. І по-третє, книга показує, як кожна людина може стати краще. Причому мова йде не про зміну іміджу, а про справжні зміни, самовдосконаленні. Книга не дає простих рішень і не обіцяє миттєвих чудес. Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ця книга – дорожня карта.