Kyiv Project Management Day 2018

Kyiv Project Management Day

19 травня в Києві відбудеться найбільша в Україні конференція присвячена проектному менеджменту в ІТ – Kyiv Project Management Day 2018.

Консалтингова компанія «Центр бізнес-технологій ТОТ» разом з польськими партнерами Open Management Education Center долучили до заходу найкращих спікерів – Ольгу Пестрецову-Блоцьку та Кшиштофа Малуса.

Зустрічайте Ольга Пестрецова-Блоцька автор та ведуча бізнес-тренінгів, воркшопів і майстер-класів по PM, коуч проектних команд з доповіддю на тему «Agile permanently».

Тези доповіді:

Чи є альтернатива Agile інструментам в цифровому світі, чи може Agile бути застосований не в IT (матеріальних) бізнесах, мізки і таланти співробітників і команди як основа цінності та ціни IT (і не тільки) проектів.

  1. Плинна сучасність – витягуючі технології та інструменти – agile-проекти.
  2. Життєвий цикл IT-проектів та бізнесу в цифровому світі. Спіральна динаміка в digital-середовищі.
  3. Value IT-проектів та бізнесу у цифровому світі – вартість ідей та віри в майбутнє, ціна мізків.

Зустрічайте Кшиштофа Малуса магістра інформаційних технологій, експерта проектного, програмного, портфоліо та командного менеджменту з доповіддю на тему «Зв’язок та співпраця в управлінні проектами Agile».

Тези доповіді:

Зв’язок та співпраця є ключовими факторами успіху у всіх сферах управління. Про необхідність  вбудовувати їх в реорганізацію бізнесу (як і в звичайному бізнесі) говорять всі рекомендаціії, що стосуються управління портфоліо, програмами, проектами та командами. AgilePM – це потужний метод управління проектами та командами, який належить Agile Business Consortium, із наступними принципами: “Співпрацювати” і “Спілкуватися постійно та чітко”.

Зв’язок та співпраця вимагають, щоб у команді розробників рішень працювали як технічні, так і бізнес люди. Одна команда, яка включає всі ролі, які не розділені жодними стінами. Одна команда, яка відчуває відповідальність за успіх – як футболісти, які грають одним м’ячем з метою перемогти. У виступі ми підсумуємо, що саме AgilePM пропонує для доброго спілкування та співпраці. Ви почуєте такі терміни як “командна культура”, “залучення зацікавлених сторін”, “фасилітаційний практикум” … і багато іншого.

Долучайтесь до заходу за посиланням Kyiv Project Management Day 2018

Залишити відповідь

X