Добилися успіху власноруч. Найзаможніші жінки Америки

добилися успіху

Все більше жінок розпочинають свою справу і накопичують статки, ніж будь-коли раніше. Ділове видання Forbes щорічно створює рейтинг найзаможніших і найвпливовіших жінок, що добилися успіху власноруч. Цього року рейтинг включає 80 жінок віком від 21 до 92 років. А це – на третину більше, ніж минулого року! Вражаюче, чи не так? Імена більшості відомі чи не кожній людині у цілому світі. Деякі з них створили революційний бізнес та здійснили величезний вплив на суспільство. Вашій увазі пропонується перша десятка з рейтингу Forbes “America’s Richest Self-Made Women 2019”.

oprah

10. Опра Вінфрі (Oprah Winfrey)

Статки: 2.6 млрд $

Вік: 65

Сфера діяльності: шоу-бізнес, підприємницька діяльність

Перша темношкіра жінка-мільярдер в історії.

Володіє власною кіностудією, журналом “The Oprah Magazine”, комерційно успішним ресурсом “Oprah.com”, радіомережею а також іменним кабельним телеканалом OWN: The Oprah Winfrey Network.

Вперше увійшла в десятку рейтингу у 2005 році, посівши тоді 9 місце.

Шоу Опри розпочалося в 1986 році і пройшло плідний шлях до 2011 року, зробивши її королевою ток-шоу і започаткувавши її величезну імперію.

Опра Вінфрі являється амбасадором та акціонером бренду Weight Watchers. Їй належить  8% компанії. Також нещодавно нею було підписано багаторічну угоду з Apple, щоб створити оригінальне програмування для всіх її технологічних продуктів.

Джоннел Хант

9. Джоннел Хант (Johnelle Hunt)

Статки: 3 млрд $

Вік: 87

Сфера діяльності: транспортні послуги, підприємницька діяльність

Співзасновник компанії J.B. Hunt Transport Services, яку створила зі своїм покійним чоловіком у 1961 році. Для започаткування своєї справи, подружжя продало своє житло та взяло позики. За кілька років Джоннел та її чоловік придбали п’ять вантажних автомобілів та сім причепів для запуску транспортних послуг J.B. Hunt.

J.B. Hunt Transport Serviceзараз є однією з найбільших транспортних компаній в країні, сумою у 8,6 мільярдів доларів.

У 2014 році, Хант пожертвувала декілька гектарів землі для будівництва відкритого амфітеатру, в місті якому проживає – Арканзасі.

Доріс Фішер

8. Доріс Фішер (Doris Fisher)

Статки: 2.4 млрд $

Вік: 88

Сфера діяльності: торгівляпідприємницька діяльність

Інколи ідеї для великого бізнесу приходять спонтанно. Доріс Фішер – найяскравіший приклад.

Якось Доріс з чоловіком обшукали все місто в спробах знайти джинси, які б підійшли Дональду, але невдало. В ході пошуків Доріс помітила, наскільки обмежений асортимент одягу з джинсу в більшості магазинів. Так до неї прийшла ідея відкрити магазин, в якому були б представлені джинси всіх розмірів і фасонів. Ось так вони з чоловіком й заснували одну з найбільших в світі мереж магазинів з продажу одягу – The Gap. На сьогодні мережа Gap налічує близько 3150 магазинів по всьому світу.

Після смерті чоловіка Дональда в 2009 році Доріс не залишила їхню справу. Вона не тільки продовжує керувати бізнесом за допомогою синів, але також й курирує Музей сучасного мистецтва в Сан-Франциско.

Лінда Реснік

7. Лінда Реснік (Lynda Resnick)

Статки: 2.8 млрд $

Вік: 76

Сфера діяльності: землеробствопідприємницька діяльність

Лінда – маркетинг-менеджер компанії The Wonderful Company – конгломерат закусок та напоїв, яким володіють вона та її чоловік Стюарт. До брендів Wonderful Co. належать  Pom Wonderful, Halos Mandarins, Wonderful Pistachios та Fiji Water.

Впевнено можна сказати, що значного успіху компанії зазнали саме завдяки маркетинговим стратегіям Лінди Реснік. Її часто називають справжнім генієм маркетингу.

Лінда та Стюарт також володіють безліччю садів у Техасі, Мексиці та Каліфорнії, де вирощують фісташки, мигдаль, гранати та мандаринові апельсини.

Джуді Лав

6. Джуді Лав (Judy Love)

Статки: 2.9 млрд $

Вік: 82

Сфера діяльності: роздрібна торгівля та АЗСпідприємницька діяльність

У 1964 році, Джуді Лав та її чоловік Том відкрили свою першу АЗС у Ватонзі, штат Оклахома. Використовуючи всього лише 5000 доларів позики.

Також їхня компанія Love’s Travel Stops & Country Store має понад 480 магазинів у 41 державі та дохід у 16 мільярдів доларів. Зараз Джуді є виконавчим секретарем компанії, а також головою благодійного фонду Love Family Fund.

Цікавий факт: Джуді Лав повернулася до коледжу в 1975 році у віці 38 років. Вона отримала ступінь бакалавра та магістра з дизайну інтер’єру в Університеті Центральної Оклахоми (University of Central Oklahoma).

 

Залишити відповідь

X