Найзаможніші жінки Америки. Частина 2

найзаможніші жінки

Продовжуємо першу десятку найзаможніших жінок Америки, які самі зробили свої статки. У 2019 році, рейтинг ділового видання Forbes “America’s Richest Self-Made Women 2019” включає  80 жінок віком від 21 до 92 років. Сьогодні ми розкажемо вам про п’ятірку лідерів.

Thai Lee

5. Тай Лі (Thai Lee)

Статки: 3 млрд $

Вік60

Сфера діяльностіІТ, підприємницька діяльність 

Засновниця, голова та президент техно-реселлера SHI International. Компанія обслуговує клієнтів у всьому світі.

Лі народилася в 1958 році в Бангкоку, Таїланд. Провівши більшу частину дитинства у рідній Південній Кореї, пізніше переїхала до США зі своєю сестрою.

Отримала подвійний науковими ступень з біології та економіки в Амхерстському коледжі в 1980 році, а через п’ять років здобула ступінь МВА в Гарвардській бізнес-школі.

Джуді Фолкнер

4. Джуді Фолкнер (Judy Faulkner)

Статки: 3.8 млрд $

Вік76

Сфера діяльностіІТ, підприємницька діяльність

Генеральна директорка і засновниця Epic Systems, компанії з розробки програмного забезпечення для охорони здоров’я. Заснувала компанію у 1979 році, Вісконсин. Epic Systems було створено з нуля з капіталом в $ 70 000.

Програмне забезпечення підтримує медичну документацію понад 250 мільйонів пацієнтів і використовується в провідних медичних центрах, таких як Джонс Хопкінс і Клініка Майо. Epic Systems є найбільшим продавцем електронних медичних карт.

У травні 2015 року Джуді Фолкнер пообіцяла пожертвувати половину своєї частки в Epic на добродійність.

Маріан Іліч

3. Маріан Іліч (Marian Ilitch)

Статки: 3.7 млрд $

Вік: 86

Сфера діяльностіресторанний бізнес, підприємницька діяльність

Власниця мережі піцерій Little Caesars Pizza, яку вона заснувала разом із своїм чоловіком Майком. Також вона є власницею Detroit Red Wings та MotorCity Casino Hotel.

Свою першу спільну піцерію подружжя відкрило в травні 1959 року в Гарден-Сіті, штат Мічиган, витративши на неї всі заощадження в розмірі 10 тисячі доларів. Сьогодні Little Caesars є однією з найбільших мереж піцерій в Америці. Little Caesars володіє ресторанами в 20 країнах.

Також Маріан Іліч допомагає із фінансуванням створення спортивно-розважального району в Детройті.

Meg Whitman

2. Мег Уітман (Meg Whitman)

Статки: 3.8 млрд $

Вік: 63

Сфера діяльностіeBay, підприємницька діяльність

Екс-президенка компанії eBay (1998-2008), а також корпорації Hewlett-Packard (2011-2015). За головування Мег Hewlett-Packard було розколото на дві компанії –  HP Inc. та Hewlett Packard Enterprise. Наразі пані Мег Уітман керує лише Hewlett Packard Enterprise.

Коли вона була СЕО eBay, вона підняла дохід цієї компанії з 5 мільйонів в 1998 до 8 мільярдів доларів в 2008 році, коли вона покинула цей пост.

Її улюблений девіз: «Біжи крізь вогонь!». У певному сенсі Мег Уїтмен побувала в багатьох вогнях.

Діана Хендрікс

1. Діана Хендрікс (Diane Hendricks)

Статки: 7.1 млрд $

Вік: 72

Сфера діяльності: торгівля, підприємницька діяльність

Діана Хендрікс очолює ABC Supply, один з найбільших оптових дистриб’юторів покрівельних конструкцій, сайдингу та вікон в Америці.

Крім ABC Supply Діана активно інвестувала і в інші компанії, якими управляє через холдинг Hendricks Holding Company. У складі корпорації близько 30 активів з різних галузей: від металургії до страхування і охорони здоров’я. Завдяки Діані компанії ABC придбала суперника Bradco у 2010 році та дистриб’ютора будівельних матеріалів L&W Supply у 2016 році.

Багато коштів Діана Хендрікс виділяє на підтримку міста Белойт, в якому вони з чоловіком колись починали роботу над ABC Supply. Місцеві жителі жартують, що якщо місіс Хендрікс щось не подобається, то вона купує це, а потім упорядковує.

 

 

 

 

Залишити відповідь

X