Освіта як бізнес-ідея

освіта

Ділитися власним досвідом та знаннями у різних сферах – це новий тренд останнього часу. Відтак це може стати і джерелом для заробітку чи започаткування власного бізнесу. Mind пропонує декілька бізнес-ідей, які підкажуть, що ви можете запропонувати споживачам використовуючи власні знання чи хоббі.

1. Репетиторство

Вимоги до знань учнів початкової школи, старшокласників або студентів вузів постійно зростають. Тож інтерес до нестандартних шкільних уроків зростає все сильніше. Якщо ви маєте хист до викладання та володієте достатнім досвідом і знаннями в певній галузі, ви можете стати репетитором.

2. Маєте хобі? Викладайте його

Все більше і більше людей прагнуть опанувати нові навички та заняття. Якщо у вас є будь-яке захоплення – від бойових мистецтв до теслярської справи – навчайте йому інших. Охочих виявиться справді багато!

3. Продаж планів занять

Учителі зі всього світу продають власні плани занять або вправи, що до них входять, у такий спосіб заощаджуючи час своїм колегам. Якщо ви займаєтесь або колись займалися викладанням, ви можете створювати та продавати розроблені вами плани занять іншим вчителям. Якщо ви обізнані в міжнародних навчальних програмах, ви можете продавати свої плани й в інші країни.

4. Навчання на підприємстві

Компанії вимагають від своїх працівників постійного розвитку та поглиблення знань і навичок. Якщо ви маєте спеціальні вміння, ви можете навчати людей на підприємствах, які прагнуть їх вдосконалити.

5. Онлайн-курси

Маєте певну спеціалізацію? Вашою справою можуть стати онлайн-курси з вдосконалення знань та навичок. Щоб ваші курси виділялися на тлі конкурентів, вони мають містити унікальну і безцінну інформацію.

6. Центр підвищення кваліфікації

Володієте вміннями, які ви можете передати людям без освіти та роботи? Започаткуйте власний центр підвищення кваліфікації. Також ви можете пропонувати підприємцям-початківцям та вже досвідченим бізнесменам тренінги та майданчик для навчання та росту.


Читати повну версію статті: https://mind.ua/publications/20202025-biznes-ideyi-yak-peretvoriti-osvitu-na-povnocinnij-zarobitok

 

Залишити відповідь

X