Перетворити ідею в дещо більше. Перші кроки

перетворення ідеї

У світі не існує обмежень, хто може стати успішним підприємцем, а хто ні. Вам не обов’язково мати науковий ступінь та величезну купу грошей у банку. Навіть «бізнес-досвід» не потрібен, щоб почати щось, що може стати головним успіхом у Вашому житті. Однак, Вам необхідний чіткий план і бажання, щоб досягти його.

Саме для Вас ми виділили основні початкові кроки до перетворення Вашої ідеї в успішний проект:

Оцініть себе

Поставимо це питання за основу: чому Ви хочете започаткувати бізнес? Використовуйте це запитання, щоб орієнтуватися, який саме бізнес Ви хочете розпочати. Хочете додаткових грошей? Тоді Вам потрібен невеличкий бізнес для підробітку. Хочете більше свободи і присвятити життя своїй справі? Тоді настав час залишити роботу від 9 до 6 і почати щось нове.

Далі, починайте задавати собі ще більше запитань, які допоможуть Вам зрозуміти інші нюанси.

Які у Вас навички?

У чому Ваша сфера знань?

Скільки Ви можете собі дозволити витратити, знаючи, що більшість підприємств провалюються?

Скільки потрібно капіталу?

Чи готові Ви до усіх майбутніх труднощів?

Дуже важливо давати справді чесні відповіді і бути щирим самим із собою.

Придумайте бізнес-ідею

Є багато способів почати мозковий штурм для гарної ідеї. Запитайте себе, що далі. Яка технологія чи прогрес ввірветься найближчим часом? Як це змінить бізнес-ландшафт, яким ми його знаємо? І головне: чи зможете Ви випередити криву?

Чи зможе Ваш бізнес допомогти? Люди щодня стикаються з безліччю проблем. Якщо Ваш бізнес зможе вирішити хоча б одну проблему ваших клієнтів, то успіх Вам гарантовано.

«Краще, дешевше, швидше». У Вас є бізнес-ідея, яка не зовсім нова? Не проблема. Подумайте та зосередьтесь на тому, як Ви можете її вдосконалити? Зробіть її кращою, дешевшою та швидшою для Ваших клієнтів.

Крім того, зустрічайтесь з професіоналами різних сфер. Задавайте їм питання та шукайте поради у інших підприємців.

Проведіть дослідження ринку

Чи потрібно людям те, що Ви хочете запропонувати? Хтось уже робить те, що Ви плануєте робити? Якщо ні, то чому?

Почніть досліджувати своїх потенційних конкурентів чи партнерів на ринку. Ретельно вивчіть ціни, асортимент. Чи зможете Ви запропонувати  щось краще?

Отримайте відгуки

Перед тим як починати масштабну роботу над запуском Вашого проекту, покажіть людям Ваш продукт. Дозвольте їм випробувати Ваш продукт чи послугу. Далі, попросіть людей вказати на недоліки та позитивні аспекти. Це допоможе виявити проблеми та вдосконалити проект перед виходом на ринок.

Ці, на перший погляд, маленькі кроки є надзвичайно важливими на шляху запуску бізнесу. Від успішності їх виконання залежатиме подальша робота над втіленням Вашої ідеї.

Залишити відповідь

X