П’ять телеграм-каналів про бізнес і не тільки

о бизнесе

Telegram – це давно вже не месенджер, а зібрання нішевих авторських медіа на будь-який смак. У тому числі, і освітніх для підприємців. Для вас відшукали п’ять телеграм-каналів, які ведуть професійні підприємці. Там вони діляться досвідом, літературою та порадами, заснованими на власному досвіді. Концентровані знання замість лекцій, розтягнутих на місяці – їх ви отримаєте безкоштовно, підписавшись на канали з наступної добірки.

Startup Level

Автор цього каналу – Ігор Стефурак, засновник Workcelerator, сервісу для пошуку нетехнічних фахівців для сфери IT.

На каналі він радить матеріали, які читає сам: про стартапи, інструменти для ведення бізнесу, випробувані на власному досвіді та досвід підпрємців – як українських, так і зарубіжних. На каналі можна знайти цікаві статті та інтерв’ю, поради щодо підбору літератури, новини і дізнатися про особисті відкриття автора.

Переглянути

Технологии, медиа и общество

Канал належить Андрію Бродецькому, колишньому редактору журналу Apparat.

Тут ви знайдете цікаві факти з техносвіту, посилання на лонгріди про те, як технології взаємодіють зі світом тощо.

“Якщо текст про який пишу, надто великий, то економлю читачам час і пишу скорочену версію матеріалу у підводці – аби люди, які поспішають і не мають можливості повністю прочитати текст, отримала порцію корисного контенту”, – розповідає автор про специфіку подачі контенту.

Серед останніх тем, які можна прочитати на каналі:

– Як змінювалася десятка найдорожчих компаній світу в останні 20 років;

– На чому заробляють техногіганти;

– Частка найбільших країн в світовій економіці.

Переглянути

Почни Щось!

Це канал про бізнесові теми – але з ухилом в саморозвиток. Корисні поради, книги для саморозвитку, техніки продуктивності, найкращі практики тайм-менеджменту – тут знайдете матеріали для того, аби ставати “кращою версією себе”.

От і останній пост у “Почни Щось!” про саморозвиток – три поради від автора, як зробити навчання частиною повсякденного життя. Якщо коротко, то: ставте конкретні цілі, використовуйте освітні онлайн-майданчики та вчіться, коли не можете займатися іншою роботою.

Переглянути

ШОТАМ

Тут ви знайдете усі найсвіжіші позитивні новини про Україну, а також надихаючі історії успіху підприємців.

Ще цей канал має постійно діючий чат, де можна обговорити тему, яка вам сподобалась/не сподобалась, задати питання редакції чи написати власні побажання – хтось із “шотамівців” його постійно моніторить, у разі чого пишіть сміливо.

Переглянути

Податки, бізнес, економіка

Тут зможете прочитати про новини бізнесу – податки, бізнес та економіку – простою мовою. І отримаєте економічну аналітику, консультації та тренди – як українські, так і світові.

Серед останніх постів – новини про те, що запустили сайт про земельну реформу в Україні, та інтеграція Prozorro із реєстром Державної податкової.

Переглянути


За матеріалами видання ШОТАМ

Залишити відповідь

X