ТОП-10 книг для стартаперів. Частина 1

Стартап

Плануєте запускати власний стартап? Тоді Вам необхідно знати з чого розпочинати. Які підводні камені Вас очікують? Як краще витрачати свій час та гроші, щоб втілити Вашу ідею в життя?

Пропонуємо Вам 10 книг, які безсумнівно, допоможуть зрозуміти, як виглядає стартап. Як вести бізнес та дістатися з точки А до Б під час запуску ідеї і загалом, допоможуть розібратися «що тут і до чого».

Дилема

  1. «Дилеми засновника бізнесу. Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу». Ноам Вассерман

Це перша книга, яка аналізує ранні рішення підприємців, які можуть перешкодити успішному запуску проекту. Ба більше, зашкодити його команді. Книга розглядає усі ключові рішення, з якими стикаються засновники стартапів протягом усього життя компанії.

Автори пропонують системне вирішення численних дилем і підштовхують до створення міцного й успішного бізнесу.

Сам собі МВА

  1. «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури». Джек Велч і Сюзі Велч

Книга – бестселер New York Times і Wall Street Journal. Джек Велч – один з найшанованіших генеральних директорів 20 століття (компанії General Electric). Основна увага цієї книги присвячена тому, як досягти успіху в світі бізнесу. Автори розпочинають з розгляду того, чому слід ставитися до ведення бізнесу як до гри. Після аналізу конкретних елементів цієї гри, автори закінчують книгу кар’єрними порадами.

«Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» допоможе систематизувати знання про нинішній бізнес та зрозуміти, що діється на цій кухні. Книжка наповнена свіженькими ідеями, порадами, а також життєвими уроками.

Від нуля до одиниці

  1. «Від нуля до одиниці. Нотатки про стартапи, або як створити майбутнє». Пітер Тіль

Пітер Тіль, один із засновників PayPal, розповідає про те, як створити руйнівний бізнес та стати новим Facebook у зовсім іншій галузі. В основу цієї книги покладено курс лекцій про стартапи. Цей курс Тіль читав у Стенфордському університеті у 2012 році. Книга стала міжнародним бестселером із підзаголовком «Як будувати майбутнє» та рекомендується для стартаперів, підприємців та інноваторів.

Бізнес моделі 55

  1. «Бізнес-моделі. 55 кращих шаблонів». Олівер Гассман, Каролін Франкенбергер, Мікаела Шик

Потужна модель бізнесу є основою успіху у цій сфері. Але занадто часто ми не в змозі адаптуватися, чіпляючись за застарілі моделі, які вже не дають потрібних нам результатів.

Лише 55 бізнес-моделей відповідають за 90% найуспішніших підприємств світу. Ця книга описує кожну з 55 моделей, подані у доступній формі, що легко читається. А також дає відповідь на ключові питання: «Що це за модель? Хто її вигадав? І хто її зараз використовує?».

Стів Джобс

  1. «Стів Джобс». Волтер Айзексон

Бестселер New York Times, ексклюзивна біографія співзасновника Apple Стіва Джобса. На основі більш ніж сорока інтерв’ю з Джобсом, проведеного протягом двох років, а також інтерв’ю з більш ніж сотнею членів сім’ї, друзів, конкурентів та колег – Волтер Айзексон написав захоплюючу історію про життя надзвичайної особистості підприємця. Чия пристрасть до досконалості та лютого потягу революціонізувала шість галузей. А саме: персональні комп’ютери, анімаційні фільми, музика, телефони, планшетні обчислення та цифрове видавництво.

Стів Джобс виступає як найвища ікона винахідливості та прикладної фантазії. Він знав, що найкращий спосіб створити цінність у двадцять першому столітті – це об’єднати творчість з технологіями.

Залишити відповідь

X