ТОП-10 книг для стартаперів. Частина 2

Продовжуємо список літератури, вартий уваги усім починаючим стартаперам. Попереду ще 5 надзвичайно корисних книжок!

rework

     5. «Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес». Девід Хайнемайер Хенссон і Джейсон Фрайд

Ще одна книга-бестселер The New York Times. № 1 у розділах бізнес-літератури на Amazon.com.

Більшість книг про бізнес дають однакову пораду: пишіть бізнес-план, вивчайте конкуренцію, шукайте інвесторів, тощо. Якщо Ви шукаєте таку книгу, тоді поставте цю назад на полицю. REWORK – ідеальна книжка для тих, хто коли-небудь мріяв зробити це самостійно. На цих сторінках знайдуть цінні вказівки самі ті, що власноруч мріють запустити свій стартап. Книга надихає та розвіює усі банальні уявлення про традиційне ведення бізнесу.

Стартап на 100

    6. «Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес». Кріс Ґільбо

Як перетворити власні оригінальні ідеї на справді прибутковий бізнес? Питання не з легких. Кріс Ґільбо зібрав найцінніші уроки тих, хто навчився перетворювати те, що вони люблять робити, у ворота до самореалізації. Вам не потрібен MBA, бізнес-план або навіть співробітники. Все, що вам потрібно, – це товар чи послуга, що випливає з того, що ви любите робити. Як такого досягти? Відповідь знайдете на сторінках цієї книжки.

Пасивний заробіток

    7. «Пасивний заробіток. Як перетворити ідею на гроші за 27 днів». Кріс Ґільбо

Деяких людей жахає думка залишити свою щоденну роботу на користь підприємницького життя. Адже для багатьох робота, яка забезпечує стабільний заробіток, є благом. І не у всіх є кошти чи бажання взяти на себе ризики та обов’язки працювати на себе. А що, якби ми могли швидко та легко створити додатковий потік доходу, не відмовляючись від безпеки стабільності та основної роботи? Кріс розкриває усі секрети  запуску додаткового проекту, що принесе Вам чималий заробіток.

Що варто знати у свої 20

    8. «Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі». Тіна Cіліґ

Сіліґ – надзвичайно популярна та відзначена нагородами вчителька. У цій книзі вона ділиться тим, що пропонує своїм учням. Провокуючі історії, надихаючі поради та велика дозою гумору. Книжка допоможе молодим стартаперам розвинути творче мислення.  Прочитавши цю книжку, Ви зможете поглянути на цей світ, як на безмежне джерело можливостей.

24 кроки

    9. «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво». Білл Олет

Ця книга змінить Ваше уявлення про створення компаній. Багато хто вважає, що підприємництву не можна навчити. Але великими підприємцями не народжуються. Ця книга покаже вам, як створити успішний стартап шляхом розробки інноваційного продукту. Білл розбиває усі необхідні процеси на 24 поступові кроки. Які будь-яка працьовита людина може вивчити та застосувати на практиці.

Стартап на мільйон

    10. «Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях». Тимур Ворона

Це книжка про нове покоління українців. Покоління, яке досягло успіху не завдяки батькам-олігархам. Завдяки технологіям, наполегливості та чималого хисту. В книжці розкрито секрети успіху Depositphotos, Genesis, Macpaw, Prom.ua, Rozetka.ua, Jooble, Приватбанк та інших успішних компаній. «Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях» для тих, хто хоче дізнатися більше про всі нюанси вітчизняного бізнесу.

Залишити відповідь

X