ТОП-20 компаній світу. Частина 1

компаній світу

Американський фінансово-економічний журнал Forbes щороку публікує рейтинг найуспішніших компаній світу під назвою “The Forbes Global 2000”. Рейтинги Forbes — це відображення стану світової економіки сьогодення. До Вашої уваги двадцятка лідерів 2019 року:

ICBC

1.  ICBC

Країна: Китай

Засновано: 1984 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 305,1 млрд $

Промисловий і комерційний банк Китаю (China’s Industrial & Commercial Bank of China). Вперше займає перше місце на Forbes Global 2000.

JPMorgan Chase

2. JPMorgan Chase

Країна: США

Засновано: 1968 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 368.5 млрд $

JPMorgan Chase — фінансова холдингова компанія, яка надає фінансові та інвестиційні банківські послуги. Належить до “Великої Четвірки” найбільших банків США. Пропонує широкий спектр інвестиційних банківських продуктів та послуг на всіх основних ринках капіталу.

China Construction Bank

3. China Construction Bank

Країна: Китай

Засновано: 1954 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 225 млрд $

China Construction Bank Corp. надає фінансові та банківські послуг. Він функціонує у таких сферах, як корпоративний банкінг, особистий банкінг, казначейський операції тощо. У 2018 році посідав друге місце.

Agricultural Bank of China

4. Agricultural Bank of China

Країна: Китай

Засновано: 1951 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 197 млрд $

Також відомий як AgBank. Третій за розмірами банк в КНР. Agricultural Bank of China бере участь у наданні міжнародних комерційних банківських та фінансових послуг.

Bank of America

5. Bank of America

Країна: США

Засновано: 1904 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 287.3 млрд $

Bank of America Corp. є банком, а також фінансовою холдинговою компанією. Займається наданням банківських та небанківських фінансових послуг. Основний профіль банку — інвестиційно-банківська діяльність, робота на фондових ринках, регулювання грошових операцій на світовому ринку. Окрім того, банк займається фінансовими консультаціями.

Apple

6. Apple

Країна: США

Засновано: 1976 рік

Галузь: комп’ютерна техніка

Ринкова капіталізація: 961.3 млрд $

Apple займається розробкою, виробництвом та маркетингом персональних комп’ютерів, побутової електроніки, а також програмного забезпечення. Вважається однією з найбільших технологічних компаній разом із Amazon, Google та Facebook. Також Apple є третім за величиною світовим виробником мобільних телефонів після Samsung та Huawei.

Ping An Insurance Group

7. Ping An Insurance Group

Країна: Китай

Засновано: 1988 рік

Галузь: диверсифіковане страхування

Ринкова капіталізація: 220.2 млрд $

Компанія — китайський холдинговий конгломерат, дочірні компанії якого займаються в основному страховими, банківськими та фінансовими послугами. Його діяльність також охоплює інвестиції у фінансові та страхові підприємства.

Bank of China

8. Bank of China

Країна: Китай

Засновано: 1929 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 143 млрд $

Bank of China займається наданням банківських та суміжних фінансових послуг, таких як комерційний та інвестиційний банкінг, а також страхові та інвестиційні послуги. Є одним з чотирьох найбільших державних комерційних банків Китаю.

9. Royal Dutch Shell

Країна: Нідерланди

Засновано: 1911 рік

Галузь: нафтогазові операції

Ринкова капіталізація: 264.9 млрд $

Royal Dutch Shell транснаціональна компанія, що бере участь у видобутку нафти та природного газу. Компанія також має значний нафтохімічний бізнес. Під торговою маркою “Shell” працює 44 тисячі автозаправок в 70 країнах.

Wells Fargo

10. Wells Fargo

Країна: США

Засновано: 1852 рік

Галузь: банківська справа

Ринкова капіталізація: 214.7 млрд $

Wells Fargo & Co. — банківська холдингова компанія, яка займається наданням банківських послуг, страхування, інвестицій, іпотечного кредитування, а також споживчих та комерційних фінансів.

Залишити відповідь

X