Тренінги – це особлива форма передачі інформації, навчання і пізнання. Навчання створене практиками для практиків. В умовах сучасного бізнесу фахівцям необхідно швидко отримувати і засвоювати нову інформацію, мати можливість моделювати ситуації інших підприємств або кращих практик застосовуючи до своєї роботи

Така форма навчання забезпечується тільки тренінгової формою. Велика частина інформації передається за допомогою активних методів: візуалізацій, діалогами і обговоренням кейсів і прикладів. Кожен важливий бізнес-метод вивчається за допомогою вправ, моделювань і симуляцій. Питання, що виникають ідеї і технології за допомогою модерації структуруються. Взаємний обмін думками, прикладами, ідеями учасників, які є фахівцями в своїх областях на різних підприємствах, створює синергію ефектів для всієї групи.

тренинг

Це дозволяє бачити свою ситуацію системно і комплексно, розуміти логіку майбутнього розвитку і точки найближчого зростання і підвищення ефективності свого бізнесу.

Центр бізнес-технологій ТОТ забезпечує саме такий формат навчання. Завдяки комплексним знанням і системної практиці ми вже більше 15 років проводимо ефективні бізнес-тренінги. Після участі в яких дії співробітників на робочих місцях стають точнішими і результативними, створюються інструменти і моделі роботи як ефективна система.