Всесвітній економічний форум у Давосі

Всесвітній економічний форум

Щорічно наприкінці січня в невеликому швейцарському містечку збираються перші особи більшості країн, інвестори, бізнесмени, топ-менеджери. Всесвітній економічний форум (ВЕФ) у Давосі – одна з найбільш знакових подій у світі бізнесу, політики, економіки. Саме за цей тиждень підбиваються глобальні підсумки минулого року і визначаються тренди майбутнього. Бути запрошеним учасником форуму – честь для представників великих компаній. 

Детальніше про ВЕФ розповів засновник і керівник Slupsky Event Management Сергій Слупський. Саме його агентство цього року було івент-організатором Українського дому в Давосі, інформує видання MIND.

Чим цікавий ВЕФ

Форум у Давосі проводиться уже півстоліття. Подібних місць, де збираються топові бізнесмени, політичні лідери і провідні мислителі, у світі не так багато. Потрапити сюди може практично кожен – достатньо просто приїхати. У результаті ви стаєте причетними до того, що відбувається в бізнесі та економіці у світовому масштабі. Ви отримуєте можливість нетворкінгу зі знаковими людьми з різних країн. Це одне з кращих місць для формування глобального та стратегічного бачення.

При в’їзді в Давос на поїзді перевірки документів немає, але якщо ви в’їжджаєте на машині, приготуйтеся зупинитися на одному з численних блок-постів, оточуючих містечко, показати документи і пояснити, куди і навіщо їдете. Паспорт тут обов’язково носити з собою.

«Неофіційний» Давос – це сотні майданчиків, одні з вільним відвідуванням, на інші потрібно реєструватися заздалегідь. Там відбуваються панельні дискусії, виступи спеціальних гостей, доповіді, ділові нетворкінги тощо.

Кожен бажаючий, діяльність якого пов’язана з бізнесом, може пройти реєстрацію і потрапити на всі ці сесії. Звичайно, є і закриті заходи, наприклад, Swedish Lunch («Шведський ланч») або Arabian Night («Арабська ніч»). Але такого роду зустрічі ближче до нетворкінгу і розваг, ніж до профільних обговорень.

Тренди ВЕФ-2019

Жінки в бізнесі. Давоські дискусії про права жінок тривають вже кілька років. До слова, оргкомітет Українського дому в Давосі повністю складається з жінок, які вже другий рік поспіль дуже успішно керують цим проєктом.

Криптовалюти. Частина експертів скептично висловилися з приводу життєздатності біткойнів. Наприклад, генеральний директор Swift Готфрід Лейббрандт і професор Гарвардського університету, колишній головний економіст МВФ Кеннет Рогофф солідарні в тому, що можливість криптовалюти обійти в популярності традиційні форми грошей дорівнює нулю.

Глобальне потепління. Тему глобального потепління у своїх доповідях порушували практично всі. Якщо потепління триватиме в сьогоднішньому темпі, то, на думку експертів, світ чекають зміни в агросфері. Це незмінно вплине на логістику сільськогосподарських товарів. А глобально – на перерозподіл населення по різних регіонах.

Організацію Українського дому в Давосі-2019 здійснювали від нашої країни понад 50 осіб. Це включаючи організаторів, волонтерів, техніків, та кейтеринг.

Для України це унікальний майданчик, де країна може показати себе з кращого боку – щоб у світі дізналися, що ми сучасні, технологічні та креативні. Для нас це був цінний досвід. Ми навчилися оптимізувати витрати і при обмежених ресурсах робити більше, ніж, здавалося, можливо. Результат перевершив очікування: за п’ять днів роботи в Українському домі побували понад 7000 гостей, виступили 45 спікерів з дев’яти країн. А також наша вечірня програма стала однією з найпопулярніших у Давосі.


Джерело

Залишити відповідь

X