Як збільшити свою вмотивованість?

мотивированность

Восени температура повітря помітно знижується, а разом із нею настрій, самооцінка, мотивація та бажання працювати. Нерідко такий стан може перерости в осінню депресію. Особливо гостро це відчувають люди, які схильні до меланхолії. Проте не потрібно панікувати! Все не так погано. Спеціально для вас ми підготували декілька порад, які можуть врятувати ситуацію.

Дослідники виявили декілька швидких способів, що допоможуть зробити вас більш зосередженими та мотивованими на те, що ви робите. Деякі з цих порад щодо мотивації займають лише кілька секунд. Інші вимагають, щоб ви вставали з крісла на кілька хвилин. Усі вони отримані за результатами останніх наукових досліджень.

Порада перша.

відкрита поза

А чи знали ви, що мова тіла має надзвичайний вплив? До того ж, вплив не лише на ваших співрозмовників чи коло оточення, а й на вас самих! Емі Кадді, професор Гарвардської школи бізнесу, зробила доповідь на TED Talks у 2012 році про значення мови тіла. Існує два види енергетичних поз: “висока” і “низька”. Основний секрет “високої” пози ваше тіло повинне бути “відкритим” (необхідно випрямитись), а не згорбленим. Дослідники виявили, що просте виконання цієї пози протягом двох хвилин збільшує рівень тестостерону. А він пов’язаний з впевненістю, і знижує рівень кортизолу, який передує стресу. Цей лайфхак може додати вам трішки впевненості і допоможе зосередитись.

Порада друга.

З’їжте трішки шоколаду, або будь-чого іншого, що містить дофамін. Мало того, що шоколад смачний і легко доступний – його вплив на мозок здивує вас. Він збільшує серотонін, що сприяє спокою, а також фенілетиламін, який сприяє стимуляції. Це все також призводить до м’якого антидепресантного ефекту. Ваш мозок реагує на стимулятори, сприяючи позитивним емоціям.

brain

Порада третя.

Певні кольори змушують нас думати про певні речі. Здогадайтесь, який колір забезпечує найбільший стимул мотивації та енергії? Дослідники виявили, що оточивши себе зеленим кольором ви станете більш активними та натхненними. Проблиск зеленого кольору іскрить творчістю. Як можна отримати більше зеленого у своєму житті? Якщо це весна чи літо, то все просто – вийти на вулицю! Прогуляйтеся в місцевому парку або будь-де з чагарниками та зеленню. Осінь чи зима? Також не проблема. Допоможе рослина на робочому столі, зелені шпалери на комп’ютері чи телефоні, чи навіть зелений елемент вашого вбрання.

Ці дослідження, які випливають з психології та нейронауки, свідчать про те, що є щонайменше три речі, які ви можете зробити, щоб підвищити мотивацію в цю ж секунду. Більше порад ви знайдете тут.


За матеріалами – https://open.buffer.com/increase-your-motivation-tips/

Залишити відповідь

X