Жінки і бізнес: 2019 Global Female Leaders Outlook

жінки і бізнес

Все більше досліджень показують, що гендерна різноманітність позитивно впливає на корпоративний успіх. Змішані команди є більш успішними. Пояснюють це тим, що у своїй роботі використовують різні точки зору.

Міжнародне дослідження 2019 KPMG Global Female Leaders Outlook показує, як жінки-лідери з 52 країн оцінюють майбутні економічні тренди, проблеми впровадження інновацій та перспективи власної кар’єри.

Під час дослідження було опитано 1124 жінки-керівника, що представляють 52 країни. Найбільші групи учасниць представляють Аргентину, Австралію, Бразилію, Німеччину, Грецію, Ірландію, Канаду, Мексику, Нову Зеландію, Філіппіни, Швецію, Іспанію, Туреччину, Угорщину та Об’єднані Арабські Емірати. З них 53% обіймають вищі керівні посади (C-level). 86% перебували на керівній посаді щонайменше 6 років за кар’єру. Опитування проводили з 6 березня по 15 травня 2019 року.

Респонденти дали відповідь на ряд запитань. Найбільш важливі чинники для підвищення рівня задоволення працівників, які ключові якості бізнес-лідерів сьогодні, стратегія майбутнього успіху компанії тощо. Дане опитування порівняли з результатами опитування 2019 Global CEO Outlook (опитування керівників організацій). Відповіді різняться.

Адаптивність та інноваційність – ключові якості бізнес-лідерів сьогодні. Так вважає 82% жінок-лідерів, 67% – результат опитування 2019 Global CEO Outlook. 63% жінок довіряють комп’ютерним моделям рішень чи аналізу даних в процесі прийняття власних рішень, 29% – 2019 Global CEO Outlook.

Також жінки-лідери відповідально ставляться до власного розвитку. До прикладу, 63% жінок планують розширити свої знання у наступних 12 місяців про штучний інтелект, аналіз даних та цифрові платформи.

Завантажити презентацію можна тут.


За матеріалами – KPMG

Залишити відповідь

X