Бізнес-економіка: 9Z { #Zалюбки, #Zбагачуватися, #Zнаннями, #Zвитяжно, #Zабезпечувати, #Zміни, #Zаохочувати, #Zаможне, #Zростання}

БІЗНЕС-ЕКОНОМІКА: 9Z

 

ВИДАВНИЦТВО: ВИДАВНИЧИЙ БУДИНОК «ВІПОЛ»

РІК ВИДАННЯ: 2018 рік

ТИП ОБКЛАДИНКИ: М’яка обкладинка

КІЛЬКІСТЬ СТОРІНОК: 216 сторінок

ISBN: 978-969-97785-3-6

РОЗМІРИ: 70×100/16 (170х240 мм)

Ціна – 300 грн

Замовити книгу

Економіка може і повинна бути доступною для всіх, адже вона стосується і впливає на кожного з нас. Ця книга поєднує корисні матеріали, висновки і рекомендації, засновані на багаторічному досвіді провідних українських фахівців з економіки.

Чому ця книга

У книзі яскраво, образно і легко автори діляться з читачами ідеями і кейсами з фінансового менеджменту та фінансового аналізу, побудови управлінського обліку і бюджетування на підприємствах, а також інструментами прийняття рішень з управління витратами.
Якщо ви віддаєте перевагу отриманню практичної інформації про реальний бізнес від професіоналів високого рівня, складної інформації в цікавих сюжетах і пам’ятних ситуаціях – тоді ця книга для вас.

Для кого ця книга

Книга «Бізнес-економіка: 9Z» буде цікава і корисна як фінансовим спеціалістам підприємств, так і керівникам різних напрямків, які приймають фінансові рішення. Ця книга також буде корисна всім, хто цікавиться економікою, а не тільки професійної аудиторії.

про авторів

Генефа Олександрівна Швиданенко – відомий український економіст, автор численних наукових праць і підручників з економіки і бізнесу, завідувач кафедри економіки підприємств Київського національного економічного університету, кандидат економічних наук. Зараз є членом експертної ради Державної акредитаційної комісії з економіки Міністерства освіти і науки України; керівником магістерської програми «Бізнес-економіка». Бере активну участь в реалізації міжнародних проектів. Є автором і співавтором понад 125 наукових і навчально-методичних робіт, в тому числі дев’яти монографій, 23 підручників і навчальних посібників з грифом МОН України. Під її науковим керівництвом захищені 31 кандидатську дисертацію.
Ольга Пестрецова-Блоцкая – сертифікований бізнес-тренер, консультант, кандидат економічних наук, доцент, директор консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ». Має більше 20 років практичного досвіду проектного менеджменту, операційного, управлінського і організаційного консалтингу, автор і ведуча бізнес-тренінгів, воркшопів, майстер-класів. Щорічно проводить понад 100 бізнес-тренінгів та семінарів, здійснює консалтингові проекти для провідних підприємств України і Східної Європи.